KONST / Litografier / Färglitografi 17412024
nr 1741 2024
Färglitografi
Lars Agélii. Signerad, numrerad 139/400, daterad - 96, komposition, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 33x26. Bladets mått: 43x31
Kondition: vikskada
Utrop:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:07:50
17 nov